Hibrit ve Elektrikli Araçlar

    rulman
  • Dünya çapında hibrit şanzımanlar için düzenlenen CO2 mevzuatları ile birlikte, son on yılda güçlü bir büyüme olmuştur.
    Hibrit şanzımanları çok özel çalışma koşulları altında ultra yüksek hızlarda -örneğin; büyük motorlar, jeneratörler veya düşük viskoziteli yağ kullanarak- çalıştırabilirsiniz. Konvansiyonel ürünler bu özel koşulları yerine getiremez, NSK'nın bu alandaki en son yenilikleri ile hibrit sistemlerde performans, düşük sürtünme ve uzun ömürlü kullanımın yanı sıra mümkün olan en yüksek verimliğe ulaşabilirsiniz.
    Hibrit şanzımanlar için önde gelen rulman tedarikçisi olan NSK, dört temel teknolojisine (Triboloji, Malzeme Mühendisliği, Analiz Teknolojisi ve Mekatronik) dayanarak yeni konseptler geliştirmeye devam ediyor...

  • rulman
  • Elektrikli araçlar, heyecan verici seri üretim araçlar için oluşturulan rüya konsept arabalardan evrilerek elde edilmiştir. Yenilik açısından büyük fırsatların mevcudiyetinin yanında teknik sorunlar da görülebilmektedir. Bu araçlar, sürücü ve yolcu konforu ile güvenlik, verimlilik ve kullanım kolaylığını birleştirerek, kullanıcılarına olağanüstü bir sürüş deneyimi sunar.

Sizi Arayalım

Numaranızı Bırakın Size Ulaşalım