VİDALI MİL UÇ YATAK VE RULMANLARI

 

NSK Vidalı Mil Uç Yatak Rulman Kataloğu

 Görüntülemek için tıklayın.

NSK Vidalı Mil Uç Yatak Kataloğu

 Görüntülemek için tıklayın.

 

NSK destek üniteleri, vidalı milleri makinalara monte etmek için gerekli herşeyi sağlar, montaj için gerekli tüm parçalar takım olarak mevcuttur. Hafif yük ve küçük ekipman için destek üniteleri, ağır yük ve takım tezgahı uygulamaları için ise vidalı mil destek üniteleri vardır. Destek ünitelerinde, vidalı milleri desteklemek için hem sabit hem de destekleyici yan rulman grupları bulunur.

 

NSK, destek rulmanlarını Eğik Eksenel Bilyalı Rulmanlar ve Hassas Rulmanlar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde sunar.

 

 

 

ÜRÜNLER

 

 

BSBD Serisi Vidalı Mil Destek Rulmanları

 

Kompakt, hatasız ve kolay kuruluma hazır, mükemmel sızdırmazlık ile tork ve ısı üretimi en aza indirilmiş bir şekilde ömür boyu yağlanmış olarak temin edilmektedir. >>

 

 

 

 

 

 

 

NSKTAC-SHR Serisi Ağır Yüklü Uygulamalar İçin Vidalı Mil Destekli Rulmanlar

 

NSKTAC-HR serileri, ağır yükler altında çalışan vidalı milleri desteklemek için geliştirilmiştir. Yeni NSKTAC-SHR serisi, kullanıcıların vidalı mil ucunda daha küçük bir çap ile yüksek kapasitede performans sağlamalarına olanak sunmaktadır. >>

 

 

 

Destek Üniteleri

 

Hafif yüklü ve küçük ekipmanlar için destek ünitesi olarak sunulan ürün grubu standart eğik bilyalı rulmanlar ile uyumludur. Temiz ortamlar için düşük toz emisyonlu tip ve düşük profilli tip de mevcuttur.

Teknik detaylar için vidalı miller kataloğumuza göz atabilir ya da mühendislerimize danışabilirsiniz...

 

 

 

 

Ağır Yükler ve Takım Tezgahları için NSKTAC Serisi

 

NSKTAC Serisi Ağır yükler altında çalışan vidalı milleri desteklemek için geliştirilmiştir. >>

 

 

 

 

 

 

 

Ağır Yükler için NSKTAC03 Serisi

 

Ağır yüklere karşı vidalı miller için optimum destek sağlayan yüksek yük kapasiteli, eğik eksenel bilyalı rulman serisidir.